FAQ

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy do stelaża można wpiąć fotelik samochodowy np. firmy Maxi Cosi albo BeSafe? Czy wymagane są dodatkowe adaptery i czy znajdują się takie w zestawie z wózkiem?

W stelaż Quicka można wpiąć foteliki samochodowe wielu producentów, jednak potrzebne będą adaptery (nie dołączamy ich w zestawie z wózkiem) – ich koszt to około 60zł. Dostępne są u naszych dystrybutorów. Pasują do większości fotelików wiodących marek jak Cybex, Maxi-Cosi, Nuna, BeSafe, BabySafe, Avionaut, Concord, Kiddy, itp.

Flex czy Quick? Jakie są różnice?

FLEX to spacerówka montowana przodem do kierunku jazdy, bez opcji wpięcia fotelika, czy gondoli. Jest to wózek na grubych, mocnych, żelowych kołach i grubych rurach. Wózek radzi sobie świetnie w terenie, ma dobrą przednią amortyzację, bogate wyposażenie i wygodny system składania jedną ręką.

QUICK to wózek z opcją przekładania siedziska i składania wraz ze spacerówką zamontowaną zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Jak na wózek z taką opcją jest lekki, a po złożeniu ma naprawdę małe rozmiary (62,5 x 58 x 27 cm). Jest możliwość wpięcia gondoli i fotelika, poradzi sobie również z powodzeniem w trudniejszym terenie, ma bogate wyposażenie w komplecie i bardzo łatwo się go prowadzi.

Czy koła w MUUVO Quick są żelowe czy gumowe?

Koła gumowe były w pierwszej wersji wózka w roku 2018 koła, natomiast żelowe są w wersji 2019. Gumowe koła są gładkie, a te żelowe są bieżnikowane, więc jeszcze lepiej poradzą sobie w terenie.

Czy da się dokupić koła żelowe?

Tak, zestaw kół kosztuje 200 zł.

Jakie są wymiary siedziska Quick?

Szerokość siedziska – 32cm 
Wysokość oparcia – 48cm 
Długość siedziska – 22cm
Długość podnóżka – 20cm

Ile cali mają koła Quicka?

10 z tylu i 7,5 z przodu

Czy Flex ma możliwość montażu fotelika i gondoli?

Niestety nie.

Czy w QUICKu jest możliwość instalacji pompowanych kół?

Nie. W Quicku są koła żelowe. Posiadają właściwości jezdne koła pompowanego z odpowiednim ciśnieniem. Ich plusem jest bezawaryjność – takich koł nie sposób przebić.

Jakie są różnice między Quick 2018 a 2019?

Dzięki Państwa sugestiom wprowadziliśmy w 2019 roku poniższe zmiany:

KOSZ: W wersji 2018 kosz jest bardziej zabudowany i mocowany na zamkach z przodu, natomiast w nowej wersji jest na zaczepach. Są one mocniejsze od zamków (wiemy, że muszą pomieścić naprawdę wiele), kosz ma też łatwiejszy dostęp z przodu.

KOŁA: W wersji 2018 koła były gumowe i gładkie, natomiast w wersji 2019 są żelowe i bieżnikowane.

LOGO: W wersji 2018 logo na boku stelaża było w formie błyszczącej naklejki, natomiast w wersji 2019 logo jest nadrukowane matowo.

BUDKA SPACERÓWKI: zmieniliśmy szycie wokół regulatora oparcia, teraz tkanina już nie wchodzi pod niego, dzięki temu regulacja jest płynniejsza i bezproblemowa. Udało się też zwiększyć okienko w budce.

Czy reklamacja jest realizowana w bezpośrednim kontakcie z MUUVO czy za pośrednictwem sklepu, w którym dokonany był zakup? W jaki sposób przekazać wózek do naprawy?

Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące. Natomiast naprawy reklamacyjne są dokonywane w systemie door to door. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem+48 507 98 38 29 / service@muuvo.eu. Pracownik serwisu zamówi kuriera, który odbierze od Państwa uszkodzony element lub cały wózek i dostarczy go od razu po naprawie. Naprawa w zależności od uszkodzenia trwa maksymalnie do 14 dni. Zgłoszenia reklamacyjne rozpatrujemy także za pośrednictwem wiadomości prywatnych na Facebooku i Instagramie.

Jakie atesty bezpieczeństwa posiada Quick?

Wózek pozytywnie przeszedł test na europejska normę bezpieczeństwa EN 1888:2012.

Niedawno wózek uzyskał także pozytywny wynik testu na normę prEN-1888-2:2018, co spowodowało zwiększenie maksymalnej wagi przewożonego dziecka do 22kg. 

Z jakich materiałów jest wykonany wózek Quick?

Konstrukcja jest aluminiowa, natomiast tkaniny są wykonane z najnowszej wersji włókna syntetycznego. Są to materiały, które nie uczulają, maja wysoka przepuszczalność powietrza, są odporne na promieniowanie słoneczne (użyliśmy dodatkowego filtra UV50+) a dodatkowo są bardzo wytrzymałe. Rączka i pałąk w spacerówce wykonane są z ekoskóry, która przeszła pozytywnie testy na zawartość szkodliwych związków chemicznych – żadne szkodliwe związki nie zostały w niej wykryte. 

Jakie środki można stosować do prania materiałów, aby ich nie zniszczyć?

Do czyszczenia budki wystarczy gąbka z płynem do prania ubranek dziecięcych. Natomiast wkładkę, siedzisko spacerówki czy wyściółkę gondoli możemy ściągnąć i po prostu wrzucić do pralki. Najlepiej użyć delikatnego płynu i prać w niskiej temperaturze.

Let’s move together